Zobacz wybrane realizacje

CMS Wordpress

Pyszniegotuj.pl
wywiadbiznesowy.pl
nova5.pl
motorowodni.edu.pl
aesco.com.pl
thermo.com.pl
nodicom.pl
alfabeat.com
Mazowiecka49
www.ksspojnia.pl
intellops.pl
eco-service.com.pl
strzyzewska.com
unifiedsolutions.pl
gotrack.pl

Portale

Pyszniegotuj.pl

Serwis z przepisami kulinarnymi z funkcjonalną wyszukiwarką, pozwalający na dodawanie własnych przepisów zarejestrowanym użytkownikom.

Posiada wbudowany mechanizm publikacji komentarzy, ocenienia przepisów oraz udostępniania przepisów w mediach społecznościowych.

Zbudowany na platformie CMS WordPress z rozszerzeniami zapewniającymi pełną kontrolę nad zawartością strony z poziomu panelu administracyjnego.

Pozwala na promowanie produktów w postaci urządzeń AGD, pomocnych podczas przygotowywania niektórych potraw.

zobacz online
Motorowodni.edu.pl

Strona zbudowana dla firmy oferującej szkolenia i egzaminy motorowodne oraz żeglarskie.

Dzięki zbudowanemu przez nas dedykowanemu modułowi do WooCommerce pozwala na wygodny sposób sprzedaży kursów i egzaminów, włącznie z możliwością generowania wymaganych przepisami PZŻ dokumentów.

Projekt powstał na platformie CMS WordPress z rozszerzeniem WooCommerce dzięki czemu zapewnione jest pełne zarządzanie treścią oraz sprzedażą usług w module WooCommerce.

zobacz online
Thermo.com.pl

Strona zbudowana dla firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją elementów wentylacyjnych z blach stalowych ocynkowanych.

Serwis zintegrowany z zaawansowanym modułem formularza zamówieniowego zbudowanego we framework'u Symfony.

Formularz umożliwia złożenie zamówienia na kanały i kształtki wentylacyjne oraz inne prefabrykaty produkowane przez firmę THERMO. Formularz generuje odpowiednie pliki, które po zaimportowaniu do innych systemów informatycznych, umożliwiają Klientowi między innymi wydajniejsze zarządzanie gospodarką materiałową w przedsiębiorstwie.

zobacz online
Formularz kontaktowy

Kontakt z Nami

Czasy gdy telefon do informatyków był dla Ciebie night mare właśnie się skończyły. Czasy gdy kontakt z informatykami był jak gadka z kosmitami odeszły. My komunikujemy się po ludzku. I to z przyjemnością.

    Zgody nie są obowiązkowe, ale potrzebujemy ich by wysłać Ci ofertę. Obiecujemy nie nadużywać kontaktów.

    * - pola są obowiązkowe