Rocket Science i Mr Wolf

Rocket Science to bardzo modne ostatnio hasło. Okazuje się, że my również mamy korzenie związane z nowoczesną fizyką…

rocket science

Nasze początki sięgają lat 90-tych zeszłego wieku. Nasz nestor – wtedy młody, zdolny inżynier Jacek Ostrowski zajmował się fizyką relatywistyczną w Instytucie Problemów Jądrowych.

Praca „jak każda inna”, czyli przyspieszanie cząstek elementarnych do prędkości zbliżonych do prędkości światła, eksperymenty, masa skomplikowanych wzorów i obliczeń numerycznych.

Wtedy pojawiły się pierwsze prace związane z komputerami. A potem już poszło. W szczególności dużo ciekawych doświadczeń dała praca w słynnym Genewskim CERNie (tam to były akceleratory!).

W miejscu, w którym wymyślono WWW!!! (notabene po to, by usprawnić publikację wyników eksperymentów na LEPie – Large Electron Positron Collider, czyli zderzaczu pozytonów). CERN ogólnie miał olbrzymi wpływ na rozwój Internetu na świecie i jak się okazało też na nas.

Parę lat później powstała firma informatyczna „OPCJA”, która zajmowała się na początku dużymi bazami danych, zaś później działalnością mocno związaną z Internetem.

Projekt Mr Wolf jest jednym ze spin-offów skoncentrowanym na działalności eksperckiej.

Mr.Wolf ma za zadanie zdiagnozować problem IT w Twojej firmie. Następnie w możliwie krótki i zrozumiały sposób objaśnić jego rozwiązanie ludzkim językiem.

Mr Wolf działa na pograniczu firm garażowych i wielkich korporacji. Potrzebujesz rozwiązań IT pasujących do Twojej firmy, a gotowce kosztują milion monet? I jeszcze nie do końca to jest to o co Ci chodzi? Jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie dla Twojej firmy.

Nie musisz być milionerem. Ale możesz.

Problem ze sprzętem komputerowym, zawirusowanie komputera, niedziałająca poczta elektroniczna? Dziurawa sieć informatyczna lub jej zupełny brak? Strona internetowa, która zaczęła żyć własnym życiem? Filie Twojej firmy, których nie łączy bezpieczna i monitorowana sieć IT?

Z Mr.Wolf przeprowadzimy Cię od Startu IT, tworząc strony www czy optymalizując to co masz.

Damy Ci Wsparcie IT oferując helpdesk, utrzymanie stworzonej strony www, administrując stronami i serwerami (jeśli je masz lub masz ich więcej) i robiąc aktualizacje. To wszystko w ramach wygodnych abonamentów.

Jeżeli zapragniesz się rozwijać i będą do zrealizowania duże projekty, Mr.Wolf  zapewni Twojej firmie Rozwój IT, czyli doradztwo, konsultacje, wyznaczanie kierunków rozwoju, przeprowadzki całej sieci IT i serwerów.

A to wszystko szybko (pamiętaj ’Time is a factor„) i profesjonalnie.

Chcesz mieć IT ustawione w firmie od A do Z?