Start IT

labirynt Start IT

Stawiasz pierwsze kroki w swoim biznesie i potrzebujesz witryny internetowej? Czujesz się jednak jak w labiryncie i nie wiesz jak zacząć?

Zacznij od nas.

START IT – to tworzenie stron www, audyty IT i optymalizacja tego co już masz. Brzmi zachęcająco?

SERWIS WWW

Jeśli potrzebujesz serwisu WWW, to prawdopodobnie masz już szczegółowo ułożony plan działania, skonstruowany brief serwisu, makiety i dokumentację swoich potrzeb.

Albo też nie masz.

I wtedy, jeśli chcesz szybko ruszyć z tematem, pojawia się Mr Wolf.

Potrzebujesz serwisu www na start? Zrobimy to w jeden dzień. JEDEN.

Tak, już w jeden dzień można zrobić działającą stronę. Może być ona również punktem wyjścia do tworzenia rozbudowanych serwisów.

Skonsultujemy z Tobą Twoje plany i stworzymy pierwszą wersję Twojej strony Internetowej. Użyjemy do tego celu CMS WordPress.

CMS WordPress jest szybki we wdrożeniu, łatwy do użytkowania, popularny i daje stosunkowo duże możliwości. Dostaniesz od nas pełen dostęp do strony i będziesz samodzielnie nią zarządzać.

Jeśli mierzysz wysoko i chcesz robić drugiego Facebooka, Amazona, etc… to w dalszym ciągu proponujemy wystartować z WordPress. Jest to bardzo dobre narzędzie do robienia prototypów większych serwisów.

Ustalimy z Tobą rodzaje płatności jakie chcesz mieć w swoim sklepie, dostawy, kategorie produktów, same produkty, rabaty czy newsletter.

Zepniemy wszystko w całość, projekt graficzny do WordPress i konfigurujemy cały sklep. Taaadam!

Więcej o tym dlaczego to tak ważne oraz jak to działa zobacz w naszym artykule „Jak zrobić stronę www?”

AUDYT IT i OPTYMALIZACJA

Krótko mówiąc, to analiza i ocena funkcjonowania systemów informatycznych w Twojej firmie.

Przeprowadzając audyt IT sprawdzimy jak działa Twój system informatyczny, czy Twoje dane są chronione i czy system działa zgodnie z wyznaczonymi celami czy jest połatany na przysłowiowe plasterki i druciki.

Żeby nie było jak z nieudolną rozbudową domu… tu dołożymy werandę, później przerobimy ją na garaż, a na dachu zrobimy taras, a później go zabudujemy i jeszcze dosztukujemy piętro… Prędzej czy później konstrukcja p…rzewróci się.

Przeprowadzając audyt IT ocenimy niezawodność rozwiązań informatycznych, bezpieczeństwo systemu, jego wydajność oraz zgodność systemu z normami technicznymi.

Chodzi o to czy Twój system IT pracuje prawidłowo i czy komputery/serwery są zabezpieczone.

Jeżeli tak jest – chwała Tobie i Twoim informatykom!

Jeśli nie, to wypunktujemy wszystko co jest do poprawki lub zmiany i ustalimy z Tobą harmonogram zmian.

Być może Twój system informatyczny będzie wymagał jedynie optymalizacji, a nie gruntownej przebudowy. Poinformujemy Cię co jest do poprawy i oczywiście ustalimy jakie kroki są potrzebne żeby Twój system śmigał jak Formuła 1.

Jeżeli interesuje Ci zrobienie strony WWW, lub poprawienie starej,
to najlepiej pobierz poniższy BRIEF, który ułatwi Ci

skoncentrowanie się na tym czego potrzebujesz.